Stap 1: Koop uw stukken (dit is gemakkelijker om te doen als je een Etsy-account hebt)
Stap één is het (natuurlijk) Zorg ervoor dat u Adobe Reader. Zonder dat, zou u uw stukken, alsmede de andere twee bestanden die met de aankoop komen niet bekijken. Nu, nadat u hebt gecontroleerd dat situatie, ga naar Etsy.com en zoekt u naar "Destiny Titan helmen". PDF-bestanden met foto's van de pepakura 3D file viewer vindt u een lijst van helm. Echter we gericht op het PDF-bestand voor de Vanir Type 0 helm. De prijs is $4.40 op hen allen, dus het is erg goedkoop en leuk vanaf het begin.
Als je eenmaal hebt gevonden de Vanir Type 0 helm, you gonna wilt tikken daarop, die u naar de aanbiedingspagina met betrekking tot prijs, hoeveelheid, spullen zoals welk stuurt. U koopt het bestand, en wanneer je naar recente aankopen, het moet worden weergegeven. Tikken daarop, en alle drie downloadbare en afdrukbare bestanden moeten verschijnen. U downloaden en afdrukken van alle drie, en wanneer ze droog (van het papier, natuurlijk), dan neem ze uit en aan de slag.
U zult ook moeten;
- EVA Foam roll (de 6mm spul mooi, zal doen maar zo zal 2mm. Weet gewoon als je 2 mm, stapelen het driemaal).
- Een X-acto mes of een sauntering ijzer met Ondermes bevestiging (laatste stukje niet aanbevolen als snijden van het papier. U zult het papier weg te branden en hebben niets).
- Aak Cement of elke contactlijm (Barge is de eerste aanbeveling voor het, maar het is ook giftig en vergt goede ventilatie, dus gebruik contactlijm van uw keuze).
- Mat zwarte Plasti-Dip (voor de hulp met weersomstandigheden)
- Plasti-Dip te wissen (voor extra bescherming met weer)
- Diverse metalen acryl/rub n buff
- Duidelijke jas afwerking/Clear Pools
- Een bankje van het werk (zodat je niet met een rommelige vloer eindigt).
- Geduld (zodat je helm komt prachtig in plaats van een zeepbel goedkoop schuim).